Gražios formos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

+5
world
eglelapas
candy*
sesė ilgakasė
raudona_saulyte
9 posters

Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  sesė ilgakasė Sk. 02 06, 2011 6:07 am

sesė ilgakasė
sesė ilgakasė

Pranešimų skaičius : 368
Join date : 2010-11-16
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  candy* Sk. 02 06, 2011 6:21 am

sesė ilgakasė rašo:

nu dar graziau! kazkaip nemalonu girdeti tokius baubus..
skaiciau, liudna ziauriai pasidare,mane pasikviete vyras ir sako, daugiau man krutu nesididinsi, o ir situos turesi issiimti, sakau , gal tave perpute vejas ar kas cia dabar, juokauji gal? Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  2049 Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  859740 jis sako, va skaityk Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  126372 na ir ka sakau? Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  923878 nesulauksi, visur tie pavojai tyko ir rizika didziule, nnnn moteru ir be implantu juo serga, tikrai saviskiu neatiduosiu Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  28498 Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  368355
candy*
candy*

Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2010-11-21

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  raudona_saulyte Sk. 02 06, 2011 6:28 am

candy* rašo:
sesė ilgakasė rašo:

nu dar graziau! kazkaip nemalonu girdeti tokius baubus..
skaiciau, liudna ziauriai pasidare,mane pasikviete vyras ir sako, daugiau man krutu nesididinsi, o ir situos turesi issiimti, sakau , gal tave perpute vejas ar kas cia dabar, juokauji gal? Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  2049 Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  859740 jis sako, va skaityk Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  126372 na ir ka sakau? Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  923878 nesulauksi, visur tie pavojai tyko ir rizika didziule, nnnn moteru ir be implantu juo serga, tikrai saviskiu neatiduosiu Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  28498 Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  368355

Maniškis man pasakė, kad aš dar laaaabai rimtai pagalvočiau apie tai frusty nes aš jam reikalinga sveika t.t. ir pan. bla
raudona_saulyte
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513
Join date : 2011-01-14
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  eglelapas Sk. 02 06, 2011 6:37 am

Vejai tuose straispsniuose darznai rasomi, kur garantija, kad ten labai rimti mokslininkai tai issiaiskino ir parase, kur pagristi irodymai. Straipsni ir as galiu parasyti, bet mano zodziai mazai svarus. Pagal statiskika kas 10 moteris serga kruties veziu, tai su implantais nesusije. As su dviem chirurgais kalbejau, ar tiesa, kad implantai gali issaukti vezi, jie tai paneige. Mano atveju, man 40 proc. duota, kad as irgi veziu susirgsiu, nes galiu buti paveldejusi, bet ne del to, kad busiu su implantais bla
Zodziu siulau maziau demesio kreipti mirksiukas
eglelapas
eglelapas

Pranešimų skaičius : 379
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  world Sk. 02 06, 2011 7:01 am

Aisku labai nesmagu toki straipsni perskaityti. Taciau, mano galva, jeigu kas nors zinotu nuo ko tiksliai tas vezys kyla tai zinotu ir kaip ji gydyti. Sia vasara teko susidurti su veziu seimoje, kalbejausi su gydytojais, jie taip ir pasake, jeigu zinotume priezastis, tai butu sukurti vaistai nuo to. Juk vienas zmogus taip pat gyvendamas kaip ir kiti juo suserga, o kitas ne. Be to, silikoniniai implantai implantuojami ne tik i krutis, bet ir i kojas, sanarius ir t.t.. Daugelis protezu gaminami is silikono. Tai kodel tuomet tie zmones veziu nesuserga arba apie tai neskelbiama...
world
world

Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  mytime Sk. 02 06, 2011 9:43 am

world rašo:Aisku labai nesmagu toki straipsni perskaityti. Taciau, mano galva, jeigu kas nors zinotu nuo ko tiksliai tas vezys kyla tai zinotu ir kaip ji gydyti. Sia vasara teko susidurti su veziu seimoje, kalbejausi su gydytojais, jie taip ir pasake, jeigu zinotume priezastis, tai butu sukurti vaistai nuo to. Juk vienas zmogus taip pat gyvendamas kaip ir kiti juo suserga, o kitas ne. Be to, silikoniniai implantai implantuojami ne tik i krutis, bet ir i kojas, sanarius ir t.t.. Daugelis protezu gaminami is silikono. Tai kodel tuomet tie zmones veziu nesuserga arba apie tai neskelbiama...
Aha, o visada akcentuojamos krūtys. Man čia panašu, kad kažkokie verslo ir pelno interesai kertasi, kai kartas nuo karto tokie gąsdinimai skelbiami. Esu taip girdėjusi.

Ir pakartosiu, ką parašiau SM temoje...
Ne pirmas kartas, kai keliamas skandalas. JAV per kiekvienus metus padaroma apie 300 tūkst. didinimo op. Tai koks procentas, jei diagnozuota ne per vienus metus, o iš viso 60 atvejų? Tegul pirma suskaičiuoja kiek tokių pat diagnozių su natūraliomis krūtimis, o ne pameta skaičiuką, kurio net nėra su kuo sulyginti.

Be to, JAV silikonas po visokių bauginimų buvo uždraustas, dėdavo tik implantus su fiziologiniu tirpalu, po daugelio metų vėl leistas. Tai amerikietės puolė keisti skystį į silikoną masiškai. Pelno neteko tie, kurie gamino implantus su fiziologiniu tirpalu.
O tuo metu Europos, Australijos ir kitų šalių moterys ramiai dėjosi silikoną ir nebuvo nustatyta, kad jos būtų didesnės rizikos zonoje.
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  Ani-ola Sk. 02 06, 2011 7:48 pm

Uždraus( jeigu uždraus) amerikoje, na ir kas važiuos amerikietės į kokią braziliją ar argentiną ar dar kur nors ir didinsis krūtis mirksiukas . O jei jau lemta susirgti vėžiu tai ir lemta , gali kaltinti implantus, gali kaltinti konservantus, gali kaltinti parabenus, gali kaltinti kontraceptikus, gali kaltinti save ar net savo vyrą ,kad jis kartais tave erzina , gali kaltinti vaikų neatsargumą nes amžiais dėl jų stresuoji , gali kaltinti uošvienę ar darbdavį, nes jie tau vėžį varo. Žodžiu preižasčių NNNNNN. Lai jie pasako kuri kalčiausia, manau čia kaip su rūkymu, ant implantų pakelio ar dar kur nors matomoje vietoje lai parašo , kad " pavojinga sveikatai", "galite neatsibusti po narkozės", "implantai sukelia vėžį" ar panašiai. Čia kekvienos mūsų pasirinkimas lol! Bėje aš jau pasirinkau didis
Ani-ola
Ani-ola

Pranešimų skaičius : 199
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  VVaidaVV Sk. 02 06, 2011 9:45 pm

Visiskai jums merginos pritariu tau
As pati matau, kad turiu polinki i guzelius (nepiktybinius, bet niekada negali zinot, kaip bus toliau), ekoskopuotoja sako: ko lendi prie krutines su tais implantais, mazai problemu turi? O as jai ir sakau: taip ar taip turiu problemu, ar dabar maza, ar bus didele, tos problemas reiks tvarkyt.
Taigi mano pamastymas toks: ar su implantais ar be implantu, likimas, genai ar aplinka viska sudelioja savaip.
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  raudona_saulyte Sk. 02 06, 2011 10:19 pm

Ani-ola rašo:Lai jie pasako kuri kalčiausia, manau čia kaip su rūkymu, ant implantų pakelio ar dar kur nors matomoje vietoje lai parašo , kad " pavojinga sveikatai", "galite neatsibusti po narkozės", "implantai sukelia vėžį" ar panašiai. Čia kekvienos mūsų pasirinkimas lol! Bėje aš jau pasirinkau didis

Aš tai net manau, kad nuo rūkimo daugiau žalos, nei dėl inplantų geda
raudona_saulyte
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513
Join date : 2011-01-14
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  sesė ilgakasė Antr. 02 08, 2011 5:18 am

vakar kaip tik Raubai uzsiminiau apie toki straipsni, tai jis sake nekreipt demesio. ir dar pridejo, kad kaip tik buvo kazkur atlikti tyrimai, kad moterims su implantais kaip tik mazesne tikimybe susirgti veziu. taip kad ne nuo implantu viskas priklauso saule
sesė ilgakasė
sesė ilgakasė

Pranešimų skaičius : 368
Join date : 2010-11-16
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  Ani-ola Antr. 02 08, 2011 6:07 am

sesė ilgakasė rašo:vakar kaip tik Raubai uzsiminiau apie toki straipsni, tai jis sake nekreipt demesio. ir dar pridejo, kad kaip tik buvo kazkur atlikti tyrimai, kad moterims su implantais kaip tik mazesne tikimybe susirgti veziu. taip kad ne nuo implantu viskas priklauso saule
Na taip, juk mes "silikoninės " prigąsdintos, dažniau dėl savęs ir tikrinsimės rolleyes Ačiū gąsdintojams aciuks
Ani-ola
Ani-ola

Pranešimų skaičius : 199
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  mytime Antr. 02 08, 2011 7:47 am

Ani-ola rašo:
sesė ilgakasė rašo:vakar kaip tik Raubai uzsiminiau apie toki straipsni, tai jis sake nekreipt demesio. ir dar pridejo, kad kaip tik buvo kazkur atlikti tyrimai, kad moterims su implantais kaip tik mazesne tikimybe susirgti veziu. taip kad ne nuo implantu viskas priklauso saule
Na taip, juk mes "silikoninės " prigąsdintos, dažniau dėl savęs ir tikrinsimės rolleyes Ačiū gąsdintojams aciuks

Būtent! Mes juk nuolat tikrinamės: prieš ir po op. Net ir vėliau, kai viskas gerai, vis vien "silikoninės mergaitės" labiau rūpinasi savo papuliais ir daugiau juos tikrina.
taip

Per pusę amžiaus buvo nerealiai daug tyrimų atlikta visame pasaulyje ir niekas nenustatė jokios didesnės rizikos. O juk milijonai pasaulio moterų turi implantus.
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  kos Št. 02 12, 2011 12:54 am

greiciau nuo nervu veziu susirgt galima kai vietoj papu spygutes dziovint perdaug bla ...
kos
kos

Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-12-19
Miestas : londonas

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  raudona_saulyte Št. 02 12, 2011 1:28 am

kos rašo:greiciau nuo nervu veziu susirgt galima kai vietoj papu spygutes dziovint perdaug bla ...

arba nuo išdžiūvusių (.)(.) heh
raudona_saulyte
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513
Join date : 2011-01-14
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas  Empty Re: Dėl galimo pavojaus susirgti vėžiu JAV gali būti uždrausta daryti krūtų didinimo operacijas

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume