Gražios formos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Implantų katalogai

+4
Mellysa
eglelapas
world
mytime
8 posters

Go down

Implantų katalogai Empty Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 7:50 am

mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 7:54 am

mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 7:58 am

mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  world Kv. 02 24, 2011 8:01 am

world
world

Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 8:13 am

mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 8:15 am

mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Kv. 02 24, 2011 8:19 am

world rašo:Puiki temuke super
Kada nors visos mes, šio forumo pradininkės, būsime minimos geru žodžiu. mirkt2
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  eglelapas Pen. 02 25, 2011 12:28 am


Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
eglelapas
eglelapas

Pranešimų skaičius : 379
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Mellysa Tr. 04 27, 2011 9:07 am

eglelapas rašo:

Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
O gal kas imes eurosilicone anatominius naujesniu modeliuku? Kazko man vienas klausimas "pasistojo" ??? hm
Mellysa
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipeda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime Pen. 04 29, 2011 1:38 am

Mellysa rašo:
eglelapas rašo:

Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
O gal kas imes eurosilicone anatominius naujesniu modeliuku? Kazko man vienas klausimas "pasistojo" ??? hm
Neišmeti iš galvos minties keisti į didesnius? :mirkt1
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Mellysa Antr. 05 03, 2011 9:18 am

mytime rašo:
Mellysa rašo:
eglelapas rašo:

Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
O gal kas imes eurosilicone anatominius naujesniu modeliuku? Kazko man vienas klausimas "pasistojo" ??? hm
Neišmeti iš galvos minties keisti į didesnius? :mirkt1
Mytime-..ne tas zodis!!!! nea As greitai isprotesiu nuo tu minciu! sad Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga sad Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. rolleyes O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera lotuliukas eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? hm Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. wub
Mellysa
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipeda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  VVaidaVV Tr. 05 04, 2011 12:07 am

Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! nea As greitai isprotesiu nuo tu minciu! sad Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga sad Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. rolleyes O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera lotuliukas eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? hm Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. wub

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit kikiki
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais meile
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  drop Tr. 05 04, 2011 1:21 am

VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! Implantų katalogai 230698 As greitai isprotesiu nuo tu minciu! Implantų katalogai 112127 Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga Implantų katalogai 112127 Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. Implantų katalogai 821571 O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera Implantų katalogai 43824 eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? Implantų katalogai 160254 Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. Implantų katalogai 695747

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit Implantų katalogai 7990
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais Implantų katalogai 64888
Aga, Mellysa, aš taip norėčiau tokių grožių kaip taviškiai, nu nerealiai gražu, viskas lygu, randu nesimato, nesiraukšlėja. Na aišku, kas turi gerai negali sustot...Nemanau kad tau tiks 500 cc, atrodysi kaip motinynė Implantų katalogai 375112
drop
drop

Pranešimų skaičius : 590
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Mellysa Tr. 05 04, 2011 2:11 am

VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! nea As greitai isprotesiu nuo tu minciu! sad Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga sad Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. rolleyes O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera lotuliukas eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? hm Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. wub

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit kikiki
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais meile
lotuliukas lotuliukas lotuliukas zinok rimtai greitai reikes psichologo pagalbos! rolleyes As dziaugiuosi jais,bet pagal nuotaika..jaigu is pat ryto nuotaikos nera,viskas!!!! Jie pirmoj eilei kencia (aisku ne fiziskai) lotuliukas
Mellysa
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipeda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Mellysa Tr. 05 04, 2011 2:15 am

drop rašo:
VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! Implantų katalogai 230698 As greitai isprotesiu nuo tu minciu! Implantų katalogai 112127 Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga Implantų katalogai 112127 Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. Implantų katalogai 821571 O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera Implantų katalogai 43824 eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? Implantų katalogai 160254 Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. Implantų katalogai 695747

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit Implantų katalogai 7990
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais Implantų katalogai 64888
Aga, Mellysa, aš taip norėčiau tokių grožių kaip taviškiai, nu nerealiai gražu, viskas lygu, randu nesimato, nesiraukšlėja. Na aišku, kas turi gerai negali sustot...Nemanau kad tau tiks 500 cc, atrodysi kaip motinynė Implantų katalogai 375112
biggrin biggrin biggrin tikrai sakai,kai garai turi,visada buna mazai,zmogus toks sutverimas,kad visada iesko problemu ten,kur ju nera! Na su 500 gal ir atrodyciau,kaip motynine,bet su 450 manau butu pats tas rolleyes Tureciau tikrai grazia ispudinga krutine,kuria visi pastebetu ir pasakytu "Oho...! Va cia tai papukai!" wub biggrin Na sakau jums,kad kraustausi is proto...o jus netikejot... hihihi Man daug nereikia,bent 4 pilna,na ir 4,5 dydzio irgi neatsisakyciau meile
Mellysa
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipeda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  raudona_saulyte Tr. 05 04, 2011 4:07 am

Mellysa rašo:biggrin biggrin biggrin tikrai sakai,kai garai turi,visada buna mazai,zmogus toks sutverimas,kad visada iesko problemu ten,kur ju nera! Na su 500 gal ir atrodyciau,kaip motynine,bet su 450 manau butu pats tas rolleyes Tureciau tikrai grazia ispudinga krutine,kuria visi pastebetu ir pasakytu "Oho...! Va cia tai papukai!" wub biggrin Na sakau jums,kad kraustausi is proto...o jus netikejot... hihihi Man daug nereikia,bent 4 pilna,na ir 4,5 dydzio irgi neatsisakyciau meile

Ir vėl Tu dainuoji tą pačią dainelę affraid Pagalvok iš kitos pusės, o gal su didesniu tūriu Tavo papuliai nebūtų tokie gražūs ir dailūs, kaip su dabartiniu liezuvis
raudona_saulyte
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513
Join date : 2011-01-14
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Mellysa Kv. 05 05, 2011 9:52 am

Nu gal?! tau ...bet nemanau! Nors uzmusk,bet nemanau... rolleyes Pakankamai oda buvo pratampyta ir tusciaviduriai papai buvo.Net ir dabar noretusi,kad oda labiau ta implanta aptrauktu (nezninau,kaip cia issireiksti) ai tiek to... Kaip yra,taip rolleyes tau bet pasvajuoti juk nedraudziama... rolleyes
Mellysa
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipeda

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  raudona_saulyte Kv. 05 05, 2011 7:35 pm

Mellysa rašo:Nu gal?! tau ...bet nemanau! Nors uzmusk,bet nemanau... rolleyes Pakankamai oda buvo pratampyta ir tusciaviduriai papai buvo.Net ir dabar noretusi,kad oda labiau ta implanta aptrauktu (nezninau,kaip cia issireiksti) ai tiek to... Kaip yra,taip rolleyes tau bet pasvajuoti juk nedraudziama... rolleyes

aišku, kad nedraudžiama gele
raudona_saulyte
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513
Join date : 2011-01-14
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  NoRomance Pir. 07 18, 2011 11:38 pm

drop, pritariu ..ir man grazi jos krutine;)
NoRomance
NoRomance

Pranešimų skaičius : 771
Join date : 2011-03-16

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  NoRomance Pir. 07 18, 2011 11:42 pm

Mellysa, ne vien tau cia tos pagalbos reikia .. hahaha
NoRomance
NoRomance

Pranešimų skaičius : 771
Join date : 2011-03-16

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  NoRomance Antr. 04 03, 2012 7:48 am

prasau numeskit linka moteru su padarytom op.noriu paziureti,paieskoti pavydziu.mazdaug bendra vaizduote susidaryti tau nerandu taip staigiai.
NoRomance
NoRomance

Pranešimų skaičius : 771
Join date : 2011-03-16

Atgal į viršų Go down

Implantų katalogai Empty Re: Implantų katalogai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume