Implantų katalogai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Implantų katalogai

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 7:50 am

gyd.G.Rauba, tūris 400 cc, profile low 3,9 cm, diametras 14,2 cm, bazė 13,5 cm, po krūtine 85 cm, ūgis 177 cm
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421

http://graziosformos.lithuanianforum.net

Atgal į viršų Go down

Re: Implantų katalogai

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 7:54 am

gyd.G.Rauba, tūris 400 cc, profile low 3,9 cm, diametras 14,2 cm, bazė 13,5 cm, po krūtine 85 cm, ūgis 177 cm
mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 7:58 am

mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  world on Kv. 02 24, 2011 8:01 am

world

Pranešimų skaičius : 711

Atgal į viršų Go down

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 8:13 am

mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 8:15 am

mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  mytime on Kv. 02 24, 2011 8:19 am

world rašo:Puiki temuke super
Kada nors visos mes, šio forumo pradininkės, būsime minimos geru žodžiu. mirkt2

mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  eglelapas on Pen. 02 25, 2011 12:28 am

Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
eglelapas

Pranešimų skaičius : 379

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Mellysa on Tr. 04 27, 2011 9:07 am

eglelapas rašo:

Dar truputeli papildysiu apie eurosilicone, nes man dejo naujesni modeliuka, kurio siame katalogelyje neradau kokete
http://www.medical.at/afs_at/fileadmin/templates/pdf/Eurosilicone_RoundImplants_201006.pdf
O gal kas imes eurosilicone anatominius naujesniu modeliuku? Kazko man vienas klausimas "pasistojo" ??? hm
Mellysa

Pranešimų skaičius : 249

Atgal į viršų Go down

Rašyti  mytime on Pen. 04 29, 2011 1:38 am

Mellysa rašo:
eglelapas rašo:

O gal kas imes eurosilicone anatominius naujesniu modeliuku? Kazko man vienas klausimas "pasistojo" ??? hm
Neišmeti iš galvos minties keisti į didesnius? :mirkt1

mytime
Admin

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Mellysa on Antr. 05 03, 2011 9:18 am

mytime rašo:
Mellysa rašo:
eglelapas rašo:

Neišmeti iš galvos minties keisti į didesnius? :mirkt1
Mytime-..ne tas zodis!!!! nea As greitai isprotesiu nuo tu minciu! sad Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga sad Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. rolleyes O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera lotuliukas eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? hm Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. wub
Mellysa

Atgal į viršų Go down

Rašyti  VVaidaVV on Tr. 05 04, 2011 12:07 am

Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! nea As greitai isprotesiu nuo tu minciu! sad Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga sad Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. rolleyes O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera lotuliukas eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? hm Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau.. wub

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit kikiki
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais meile
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911

Atgal į viršų Go down

Rašyti  drop on Tr. 05 04, 2011 1:21 am

VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! As greitai isprotesiu nuo tu minciu! Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau..

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais
Aga, Mellysa, aš taip norėčiau tokių grožių kaip taviškiai, nu nerealiai gražu, viskas lygu, randu nesimato, nesiraukšlėja. Na aišku, kas turi gerai negali sustot...Nemanau kad tau tiks 500 cc, atrodysi kaip motinynė
drop

Pranešimų skaičius : 590

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Mellysa on Tr. 05 04, 2011 2:11 am

VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit kikiki
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais meile
lotuliukas lotuliukas lotuliukas zinok rimtai greitai reikes psichologo pagalbos! rolleyes As dziaugiuosi jais,bet pagal nuotaika..jaigu is pat ryto nuotaikos nera,viskas!!!! Jie pirmoj eilei kencia (aisku ne fiziskai) lotuliukas
Mellysa

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Mellysa on Tr. 05 04, 2011 2:15 am

drop rašo:
VVaidaVV rašo:
Mellysa rašo:
Mytime-..ne tas zodis!!!! As greitai isprotesiu nuo tu minciu! Jaigu tik tureciau dabar tokius pinigelius,gulciau tapacia minute po peiliu. Tas dabartinis noras,pasididinti (.)(.) yra 100 kart didesnis,nei buvo pries tai,kai laukiau operacijos! O baisiausia,kad pati puikiai suprantu,kad tai yra nesveikai,kad tureciau dziaugtis tuo ka turiu dabar (jokiu problemu,jokiu komplikaciju,jokiu deformaciju ar pasisukimu) varau tas mintys is galvos,stengiuos pradeti galvoti kitaip,bet neiseina,mano uzvalde gobsumo jausmas,man MAZAI!!!!!! Manau cia tikrai yra psichologine liga Vyras su manim net nebesikalba ta tema,isvadina visokiais zodziais ir iseina (pradzioj dar bande man iaiskinti,kad nereikia man viso to,kad pilnai uztenka,to ka turiu,bet pamates,kad tai beprasmiska,nusispjove. O dabar man toks klausimas iskilo,kaip Papeckys galejo man ideti 385 ml,jaigu tokiu kiekiu eurosilicone nera eina 370 cc,o paskui iskart 400 cc.. ? Dabar drasiai isimesciau kokius 450 cc gal net ir daugiau..

Merginos SOS, SOS, SOS, skubiai Mellysai psichologo numeriuka siuskit
Nu nerealiai grazius papulius turi Mellysa, dziaukis jais
Aga, Mellysa, aš taip norėčiau tokių grožių kaip taviškiai, nu nerealiai gražu, viskas lygu, randu nesimato, nesiraukšlėja. Na aišku, kas turi gerai negali sustot...Nemanau kad tau tiks 500 cc, atrodysi kaip motinynė
biggrin biggrin biggrin tikrai sakai,kai garai turi,visada buna mazai,zmogus toks sutverimas,kad visada iesko problemu ten,kur ju nera! Na su 500 gal ir atrodyciau,kaip motynine,bet su 450 manau butu pats tas rolleyes Tureciau tikrai grazia ispudinga krutine,kuria visi pastebetu ir pasakytu "Oho...! Va cia tai papukai!" wub biggrin Na sakau jums,kad kraustausi is proto...o jus netikejot... hihihi Man daug nereikia,bent 4 pilna,na ir 4,5 dydzio irgi neatsisakyciau meile
Mellysa

Atgal į viršų Go down

Rašyti  raudona_saulyte on Tr. 05 04, 2011 4:07 am

Mellysa rašo:biggrin biggrin biggrin tikrai sakai,kai garai turi,visada buna mazai,zmogus toks sutverimas,kad visada iesko problemu ten,kur ju nera! Na su 500 gal ir atrodyciau,kaip motynine,bet su 450 manau butu pats tas rolleyes Tureciau tikrai grazia ispudinga krutine,kuria visi pastebetu ir pasakytu "Oho...! Va cia tai papukai!" wub biggrin Na sakau jums,kad kraustausi is proto...o jus netikejot... hihihi Man daug nereikia,bent 4 pilna,na ir 4,5 dydzio irgi neatsisakyciau meile

Ir vėl Tu dainuoji tą pačią dainelę affraid Pagalvok iš kitos pusės, o gal su didesniu tūriu Tavo papuliai nebūtų tokie gražūs ir dailūs, kaip su dabartiniu liezuvis
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Mellysa on Kv. 05 05, 2011 9:52 am

Nu gal?! tau ...bet nemanau! Nors uzmusk,bet nemanau... rolleyes Pakankamai oda buvo pratampyta ir tusciaviduriai papai buvo.Net ir dabar noretusi,kad oda labiau ta implanta aptrauktu (nezninau,kaip cia issireiksti) ai tiek to... Kaip yra,taip rolleyes tau bet pasvajuoti juk nedraudziama... rolleyes
Mellysa

Atgal į viršų Go down

Rašyti  raudona_saulyte on Kv. 05 05, 2011 7:35 pm

Mellysa rašo:Nu gal?! tau ...bet nemanau! Nors uzmusk,bet nemanau... rolleyes Pakankamai oda buvo pratampyta ir tusciaviduriai papai buvo.Net ir dabar noretusi,kad oda labiau ta implanta aptrauktu (nezninau,kaip cia issireiksti) ai tiek to... Kaip yra,taip rolleyes tau bet pasvajuoti juk nedraudziama... rolleyes

aišku, kad nedraudžiama gele
raudona_saulyte

Pranešimų skaičius : 513

Atgal į viršų Go down

Rašyti  NoRomance on Pir. 07 18, 2011 11:38 pm

drop, pritariu ..ir man grazi jos krutine;)
NoRomance

Pranešimų skaičius : 771

Atgal į viršų Go down

Rašyti  NoRomance on Pir. 07 18, 2011 11:42 pm

Mellysa, ne vien tau cia tos pagalbos reikia .. hahaha
NoRomance

Atgal į viršų Go down

Rašyti  NoRomance on Antr. 04 03, 2012 7:48 am

prasau numeskit linka moteru su padarytom op.noriu paziureti,paieskoti pavydziu.mazdaug bendra vaizduote susidaryti tau nerandu taip staigiai.
NoRomance

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų